do ustalenia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii 2018 od zaraz w leśnictwie bez języka Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2018 20:54

Sezonowa praca w Norwegii od zaraz przy ścinaniu choinek dla Polaków. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w leśnictwie na terenie Trondheim. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik leśniczy.

Lokalizacja: Trondheim.

Zarobki: do uzgodnienia.

Długość umowy: październik – grudzień 2018.

Zakres obowiązków:

  • ścinanie choinek, pakowanie oraz załadunek;
  • przewóz drzewek, prace porządkowe.

Wymagania:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • mile widziany komunikatywny język angielski;
  • zaletą będzie status studenta;
  • umiejętność działania w zespole;
  • dobry stan zdrowia;
  • solidność, punktualność;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę do połowy grudnia 2018;
  • nieodpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach;
  • ubezpieczenie zdrowotne na czas umowy;
  • pełny etat;
  • dobre zarobki – zawsze wypłacamy w terminie!

Aplikacja:
Oferta idealna, aby zarobić na super święta i szampańskiego sylwestra!

Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres:

norwayexpress@mail-me.com

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-sezonowa-2018-przy-choinkach-w-lesnictwie-od-zaraz-trondheim/

ID ogłoszenia: 3945bbddca60388e

2 komentarze na “Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii 2018 od zaraz w leśnictwie bez języka Trondheim”

  1. Dzień dobry jestem zainteresowany, znam angielski i pracowałem już w norwegii przez ostatnie 3 lata

  2. Praca sezonowa przy choinkach Norwegia na 17 grudnia 2018 @ 10:16

    Jestem zainteresowany pracą w Norwegi .Znam Angielski pracowałem 6 lat w Irlandi