166-177 NOK/h

Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz Sarpsborg przy pakowaniu wędliny

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2018 18:26

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie do zaraz w fabryce z Sarpsborg dla Polaków. Mamy dwa wolne stanowiska do obsadzenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Stawka za godzinę: od 166 do 177 NOK za godzinę brutto.

Wakaty: 2.

Zadania na stanowisku:

  • układanie plasterków wędliny na plastikowych tackach;
  • kontrolowanie jakości opakowań;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • konwersacja i mycie maszyn.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • motywacja do pracy;
  • komunikatywny język angielski;
  • dobra organizacja czasu;
  • znajomość reguł HACCP i BHP;
  • umiejętność działania w szybkim tempie;
  • kultura osobista;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • punktualność i odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz w Sarpsborg;
  • pracę na 3 miesiące;
  • wsparcie w sprawach formalnych związanych z zatrudnieniem i wyjazdem;
  • zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK od pary;
  • sprawdzone miejsce zatrudnienia i dobrego pracodawcę.

Aplikacje:
Bardzo prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem strony:

www.bit.do/rekrutacja2018 z zaznaczeniem stanowiska: “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2018”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-pakowanie-wedliny-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 8295ba4f864855b6