do uzgodnienia

Bez języka dam pracę w Norwegii magazyn części samochodowych od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2024 21:28
  • Wygasa: 60 dni, 8 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie części samochodowych. Zatrudnienie w Bergen dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako asystent magazyniera;
  • praca na magazynie hurtowni części samochodowych;
  • kompletowanie zamówień;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • prawidłowe uzupełnianie zapasów;
  • sprawdzanie stanów magazynowych;
  • przyjmowanie dostaw;
  • współpracowanie z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pełny urlop.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider m/01/2024″

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-czesci-bez-jezyka-hurtownia-w-bergen/

ID ogłoszenia: 55165e6e21e0992c