199 NOK brutt/h

Bez języka Norwegia praca jako pokojówka sprzątanie hotelu od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2023 21:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pokojówki. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 199 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie apartamentów i pokoi hotelowych na podstawie standardów.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • sumienność;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • regularność;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • pełna samodzielność;
  • solidność.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz premie;
  • wsparcie polskiego rezydenta.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

z zaznaczeniem nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-dla-pokojowki-sprzatanie-hotelu-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 34364d3d9e4f2f4b