min. 195 NOK brutto/h

Bez języka Norwegia praca sezonowa zbiory szparagów od zaraz w Hoppestad

  • Miasto lub region: Hoppestad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2024 20:25
  • Wygasa: 74 dni, 15 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Norwegii 2024. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym z Hoppestad bez języka przy zbiorach szparagów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Hoppestad.

Wynagrodzenie: min. 195 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na polu;
  • zbieranie szparagów przez 8 – 10 tygodni, a potem możliwe są zbiory innych warzyw.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • dostępność od zaraz na 8 – 10 tygodni;
  • chęć pracy w wymiarze około 200 godzin na miesiąc lub więcej.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • legalną pracę;
  • zatrudnienie w norweskim gospodarstwie rolnym;
  • możliwość otrzymania zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być bez CV, należy wysyłać na adres e-mail:

mateusz.glowala@interia.eu

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-sezonowa-praca-w-norwegii-zbiory-szparagow-bez-jezyka-w-hoppestad-2024/

ID ogłoszenia: 89365f9611449d06