156 NOK brutto/h

Bez języka od zaraz praca w Norwegii na budowie przy rozbiórkach Oslo 2019

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 21:04

Ciekawa oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach. Ogłoszenie 2019 aktualne od zaraz. Pracodawca z Oslo zapewnia zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu i atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prace rozbiórkowe wewnątrz budynku, który przygotowywany jest do remontu generalnego;
  • skuwanie kafelków, demontaż armatury, stolarki okiennej i drzwiowej,  a także burzenie ścianek działowych oraz zrywanie sufitów podwieszanych itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w budowlance;
  • preferowane będą osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie  na miejscu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • uczciwe warunki współpracy;
  • umowa tymczasowa podpisywana bezpośrednio z norweską firmą.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są wysłanie wiadomości na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórka Oslo 2019”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-bez-jezyka-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 5605c4a13301c774

5 komentarzy na “Bez języka od zaraz praca w Norwegii na budowie przy rozbiórkach Oslo 2019”

  1. Jestem zaitentresowany praca mam spore doświadczenie budowlane proszę o kontakt jeśli oferta aktualna

    • Łukasz Grzybowski na 7 lutego 2019 @ 11:08

      Jestem chętny do pracy. Pracowałem przy rozbiórkach w Antwerpii w Belgii. 186 cm wzrostu 101kg wagi i tak posiadam siłę fizyczna, i język ankielski komunikatywny, posiadam prawko na b i c oraz uprawnienia na koparki kl 1 niestety bez doświadczenia.

  2. Jestem zainteresowany

  3. Jestem zainteresowany Praca fizyczna

  4. Witam czy oferta jest nadal aktualna?
    Poszukujemy pracy w Norwegii,
    3 mężczyzn, 29,41,48 lat
    Jeden z nas biegle posługuje się językiem angielskim