200 NOK brutto/h

Bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie drogeryjnym Oslo 2024

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2024 20:20
  • Wygasa: 74 dni, 19 godzin

Przy zbieraniu zamówień potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Norwegii 2024. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka na magazynie hurtowni drogeryjnej. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie, przygotowywanie oraz pakowanie produktów drogeryjnych do wysłania;
  • naklejanie etykiet;
  • sprawdzanie jakości towarów przed ich wysłaniem;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana umiejętność obsługiwania podstawowych narzędzi magazynowych, np. wózków paletowych;
  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • precyzyjność;
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie około 4000 NOK na mies.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 024/2024″

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-praca-w-norwegii-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-w-hurtowni-z-oslo/

ID ogłoszenia: 96565f970b35c179