166-177 NOK brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg 2019

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 września 2019 21:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka w Sarpsborg dla pakowaczy. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 177 NOK brutto na godz. w zależności od doświadczenia i znajomości języków obcych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca, jako pakowacz;
  • praca przy linii produkcyjnej, szybkie tempo pracy;
  • zadaniem będzie ręczne układanie plastrów wędlin albo całych kawałków na plastikowych tackach oraz odkładanie na linię do maszynowego zafoliowania;
  • wizualna kontrola jakości i jeżeli zajdzie taka konieczność, to pracownik będzie obsługiwał w jakimś zakresie urządzenia produkcyjne.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • odpowiedzialność;
  • znajomość zasad HACCP oraz BHP;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • pracę na 3 mc z możliwością podjęcia stałej pracy;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • wsparcie, np. bezpłatne asystowanie podczas wizyty u lekarza, pomoc przy zakładaniu konta w banku;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK mc od osoby albo 6000 NOK mc od pary, ale też jest możliwość zorganizowania sobie zakwaterowania we własnym zakresie.

Aplikacja:

W celu aplikacji należy wypełnić formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 5215d8cf9bea9ee1

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii pakowanie wędlin od zaraz Sarpsborg 2019”

  1. Mam 54 lata jestem pracowita, sprytna i uczynna.poszukuje pracy .