196,60 NOK brutto/h

Bez języka praca Norwegia od zaraz dla par pakowanie czekoladek w Lillehammer

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lutego 2024 23:34
  • Wygasa: 34 dni, 2 godzin

Dla par do podjęcia bez znajomości języka legalna praca w Norwegii. Zatrudnienie w Lillehammer od zaraz przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 196,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • dokładne pakowanie pralinek czekoladowych na podstawie wytycznych oraz standardów jakościowych firmy;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • po zapakowaniu czekoladek zadaniem będzie też ich znakowanie zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • elastyczność godzinowa;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz również dla par;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pracę w dynamicznym środowisku;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-czekoladek-od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-lillehammer/

ID ogłoszenia: 83765c4b4fb51ab7