220 NOK brutto/h

Bez języka przy odśnieżaniu oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz 2024 Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2023 17:42

Przy odśnieżaniu ręcznym i maszynowym potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 w Drammen bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatnie organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 220 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym na świeżym powietrzu;
  • ręczne i maszynowe odśnieżanie parków, posesji, chodników, dróg oraz powierzchni firm i powierzchni publicznych w zależności od potrzeb;
  • praca z wykorzystaniem różnych narzędzi.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • własna odzież do pracy w niskich temperaturach;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • tymczasową umowę o pracę do marca 2024;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • narzędzia do pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • przy braku opadów zadaniem będzie, np. porządkowanie terenu.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Odśnieżanie w Drammen 2023/24″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-odsniezanie-2023-2024-w-drammen/

ID ogłoszenia: 200654b6fd45c19b