207 NOK brutto/h

Bez języka przy wykładaniu towaru fizyczna praca Norwegia od zaraz dla par w sklepie Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2024 21:28
  • Wygasa: 60 dni, 13 godzin

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie w sklepie na terenie Oslo dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 207 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykładanie produktów na półki sklepowe;
  • odpowiednie oznakowanie produktów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • współpraca z innymi pracownikami;
  • rozładowywanie dostaw;
  • sprawdzanie stanu towarów oraz rozmieszczanie ich w magazynie.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć podjęcia pracy o charakterze fizycznym;
  • możliwość pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat;
  • zatrudnienie na czas nieokreślony;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pomoc doświadczonego zespołu;
  • dla par możliwość wspólnej pracy i zakwaterowania.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s03/24

Źródło: norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dla-par-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-w-sklepie-bez-jezyka-wykladanie-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 91965e6dd81b50d5