od 150 NOK na godz.

Bez języka sezonowa praca Norwegia zbiory truskawek i malin 2024 Kongsvinger

  • Miasto lub region: Kongsvinger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2023 21:43

Od czerwca 2024 do podjęcia sezonowa praca w Norwegii na plantacji. Zatrudnienie w Kongsvinger bez języka przy zbiorach truskawek i malin. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kongsvinger.

Wynagrodzenie: na akord, ale nie mniej niż 150 NOK na godz.

Start: od czerwca 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na polu, gdzie zadaniem będzie zrywanie malin i truskawek;
  • wykonywanie zadań w różnych warunkach pogodowych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca na wakacje 2024;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • własna odzież nieprzemakalna;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy oraz możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • pracowitość i uczciwość.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie na wakacje 2024;
  • możliwość brania zaliczek;
  • zakwaterowanie w cenie 80 NOK na dzień (w kontenerach mieszkalnych).

Aplikacja:

Zgłoszenia z informacją o sobie, znajomością języka i doświadczeniem należy kierować na adres e-mail:

norwayexpress@workmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-truskawek-2024-w-kongsvinger/

ID ogłoszenia: 3226565f6fb3ae2b