220 NOK brutto/h

Bez znajomości języka fizyczna praca Norwegia od zaraz przy odśnieżaniu w Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 lutego 2024 13:48
  • Wygasa: 47 dni, 9 godzin

Do podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Drammen dla pracowników fizycznych bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 220 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym wykonywana na zewnątrz;
  • wykonywanie prac manualnych i obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do odśnieżania;
  • odśnieżanie różnych powierzchni;
  • praca z wykorzystaniem różnych narzędzi – łopaty, zbieracze i inne.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna i zdrowie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • własna odzież do pracy przy niskich temperaturach;
  • mile widziane doświadczenie;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę tymczasową do marca 2024;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odpowiednie narzędzia do pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatkowe świadczenia;
  • przy braku opadów zadaniem będzie wykonywanie innych zadań.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Odśnieżanie w Drammen 2024″

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-norwegii-od-zaraz-odsniezanie-2024-drammen/

ID ogłoszenia: 58765d5d9e870cdb