204 NOK brutto/h

Bez znajomości języka Norwegia praca przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 października 2023 03:32

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie tymczasowe w Oslo bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 204 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie słodyczy oraz innych produktów spożywczych w zestawy promocyjne – na Halloween oraz Boże Narodzenie;
  • naklejanie etykiet;
  • przygotowywanie gotowych zestawów do wysłania;
  • przestrzeganie wysokiej jakości opakowań i estetycznego wyglądu zestawów.

Wymagania:

  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego;
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku pracy;
  • chęć wykonywania czynności powtarzalnych;
  • sprawność manualna;
  • umiejętność dbania o szczegóły;
  • pozytywne nastawienie do pracy;
  • elastyczność.

Oferujemy:

  • stałą pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę na czas określony;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

CV w języku angielskim i ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: nr ref ps/010/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-slodyczy-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-w-oslo-dla-pakowaczy/

ID ogłoszenia: 3556539078d95ea4