190-200 NOK za godzinę brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz na budowie Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 czerwca 2017 01:42

Dostępna od zaraz atrakcyjna praca w Norwegii na budowie z Oslo. Zatrudnienie możliwe na stanowisku malarza budowlanego dla kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: malarz budowlany

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 190-200 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika budowlanego będzie przygotowywanie powierzchni, malowanie ręczne i natryskowe wewnątrz oraz na zewnątrz budynków
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się również szpachlowaniem i myciem fasad

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • preferowane osoby z wykształceniem kierunkowym
  • mile widziane zgłoszenia od osób przebywających na miejscu
  • warunkiem jest posiadanie norweskiego numeru personalnego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • pracę na warunkach norweskich
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV na adres:

biuro@cba-eu.com z dopiskiem “Malarz budowlany – imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-budowie-oslo-jako-malarz-budowlany-z-angielskim/

ID ogłoszenia: 573594983d851fa8