do ustalenia

Bez znajomości języka praca Norwegia w budownictwie dla malarza-tapeciarza

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2015 00:34

Oferta fizycznej pracy w Norwegii na budowie przy malowaniu, tapetowaniu ścian i sufitów. Zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego w budownictwie przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pracownik zajmuje się wykańczaniem wnętrz
– zadania związane są z malowaniem i tapetowaniem pomieszczeń
– należy odpowiednio przygotować powierzchnie oraz narzędzia
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie osoby z minimum 5 letnim doświadczeniem przy malowaniu i tapetowaniu
– prawo jazdy na samochód osobowy
– angielski na dobrym poziomie bądź któryś z języków skandynawskich
– dokładność, samodzielność, punktualność, zaradność
– siła fizyczna
– znajomość najnowszych technik budowlanych

Oferujemy:
– pracę w renomowanej norweskiej firmie
– podpisanie kontraktu
– samodzielność w wykonywaniu zadań
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze o czasie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV ze zdjęciem + LM na maila: info@novabygg.no
Należy również dołączyć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-malarz-tapeciarz-przy-wykonczeniach-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 89555ff2f61a1870