202,40 NOK brutto/h

Dam fizyczną pracę w Norwegii bez języka przy melioracji od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2023 22:03

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie tymczasowe w Drammen bez znajomości języka przy melioracji. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: od 202,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie udrożnianie rowów – wykaszanie traw, odmulanie, wycinanie krzewów itp.;
  • praca z wykorzystaniem grani, nożyczek ogrodniczych, podkaszarek oraz kosiarek itp.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • dobre zdrowie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • dokładność;
  • sprawność manualna;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność do końca października 2023.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie – warunkiem jest wypracowanie miesięcznie minimum 160 godzin;
  • odzież pracowniczą (jeden własny komplet na zmianę jest konieczny);
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość wypracowania nadgodzin i pracy w niedziele;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • narzędzia do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2023 Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-melioracji-w-drammen-2023/

ID ogłoszenia: 44064c00396c09f9