8000 - 12000 USD na mc

Dam pracę w Norwegii bez języka na platformie wiertniczej od zaraz Stavanger 2024

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 stycznia 2024 22:07
  • Wygasa: 22 dni, 2 godzin

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka norweskiego na platformie wiertniczej. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik na platformie wiertniczej.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 8000 – 12000 USD na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na platformie wiertniczej;
  • zatrudnienie dla: mechanika przemysłowego, ślusarza/spawacza, kucharze i pomocy kuchennej, montera izolacji przemysłowej, elektryka przemysłowego/budowlanego, technika/informatyka oraz lekarza internisty.

Wymagania:

  • posiadanie przynajmniej dwa lata doświadczenia;
  • bez języka norweskiego, ale z przynajmniej komunikatywną znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • chęć pracy w systemie dwa tygodnie na platformie i dwa tygodnie na lądzie;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które pracowały w branży Oil & Gas.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od stanowiska i kwalifikacji;
  • bezpośrednie zatrudnienie w norweskiej firmie;
  • darmowy przelot do Norwegii;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

paliteligrekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pw001/01/2024

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-platformie-wiertniczej-z-jezykiem-angielskim-2024/

ID ogłoszenia: 4965b3f684a6c9b