173 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Sandefjord

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 lutego 2022 04:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie 2-22 w Sandefjord dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 173 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków;
  • obowiązki wykonywane są przy linii produkcyjnej, a zadaniem będzie składanie opakowań, kontrolowanie jakości, dbanie o ciągłość produkcji, a także wkładanie produktów do opakowań oraz zdejmowanie ich z linii itp.

Wymagania:

  • zaangażowane, solidne i dokładne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • wydajność oraz rzetelność;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich zadań.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia wewnętrzne;
  • możliwość awansowania;
  • norweska umowę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • strój służbowy;
  • środki ochrony indywidualnej.

Aplikacja:

CV w języku angielskim można wysyłać na adres e-mail:

paliteligrekruttering@proinbox.com z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk01/03/022

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-przy-pakowaniu-kosmetykow-bez-jezyka-2022-sandefjord/

ID ogłoszenia: 14621a58e23f1ca