207 NOK brutto/h

Dla par fizyczna praca w Norwegii bez języka od zaraz wykładanie towaru w sklepie Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 listopada 2023 21:42

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Norwegii przy wykładaniu towaru. Zatrudnienie od zaraz dla par w sklepie na terenie Oslo. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 207 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozmieszczanie towarów na półkach sklepowych;
  • dbanie o porządek w alejkach sklepowych;
  • rozładowywanie dostaw;
  • sprawdzanie stanu towarów;
  • rejestrowanie dostaw.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć wykonywania pracy o charakterze fizycznym;
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy;
  • zaangażowanie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego;
  • pracę na pełny etat na czas nieokreślony;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • możliwość wspólnej pracy dla par i zakwaterowania.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: nw/s11/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-od-zaraz-w-sklepie-wykladanie-towaru-oslo/

ID ogłoszenia: 183656600e57c3db