203 NOK brutto/h

Dla par fizyczna praca w Norwegii bez języka sortowanie odzieży od zaraz Trondheim

  • Miasto lub region: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 listopada 2023 18:25

Przy sortowaniu odzieży używanej potrzebne od zaraz pary do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Trondheim bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Trondheim.

Wynagrodzenie: 203 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • manualna praca przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie ręczne sortowanie odzieży używanej i akcesoriów.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • solidne i dokładne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • brak uzależnień;
  • punktualność;
  • sprawność manualna;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc w procesie aklimatyzacji;
  • szkolenia pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc w zorganizowaniu przeprowadzki;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dostęp do darmowej opieki medycznej;
  • możliwość brania zaliczek raz w tygodniu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Norwegii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia praca w sortowni odzieży 2023. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dla-par-fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-trondheim/

ID ogłoszenia: 428655647113f8c3