do uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz w pralni z językiem angielskim Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2016 03:19

Pralnia z Drammen posiada 3 wakaty przy prasowaniu i obsłudze maszyn. Aktualna oferta pracy w Norwegii dla pracowników fizycznych ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik w pralni

Liczba stanowisk do obsadzenia: 3

Miejscowość: okolice Drammen, Norwegia

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • zadania fizyczne w pralni z Drammen
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pranie i prasowanie rzeczy
  • pracownik zajmuje się odpowiednim ustawianiem maszyn

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca na swobodne porozumiewanie się i pisanie
  • dokładność
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w zespole
  • kulturalność, odpowiedzialność, miła aparycja
  • precyzyjność, niezawodność

Zapewniamy:

  • odpowiedzialne stanowisko
  • pracę dla 3 osób
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o pilne przesyłanie aplikacji. Wiadomość z CV należy przesłać na adres:

  • cv@cleancarpet.no

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: +0047 95 77 11 91

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-fizycznej-pracy-w-norwegii-z-angielskim-od-zaraz-w-pralni-drammen/

ID ogłoszenia: 71757b0e7b9eca92