198 NOK na godz.

Kierowca kat.B bez języka praca Norwegia jako dostawca jedzenia od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:45

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w restauracji z Oslo bez znajomości języka jako dostawca jedzenia – pizzy. Pracodawca zapewnia wsparcie polskiego rezydenta.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 198 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kierowcy we włoskiej restauracji;
  • zadaniem będzie rozwożenie pizzy do klientów, pobieranie opłaty i wydawanie paragonu z resztą;
  • przy braku zleceń na dowóz zadaniem będzie wykonywanie drobnych prac pomocniczych w restauracji.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • umiejętność pracy z ludźmi;
  • przyjazne nastawienie;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • chęć pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych.

Oferujemy:

  • dodatek na pokrycie kosztów korzystania z prywatnych samochodów do celów służbowych;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny;
  • pełny etat;
  • elastyczny grafik i dużą liczbę godzin pracy;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • wypłatę zawsze na czas.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: mateusz.roguski@onet.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-kierowca-kat-b-dostawca-jedzenia-oslo/

ID ogłoszenia: 4166581bb0de902a