175 NOK brutto/h

Norwegia praca bez języka na magazynie operator wózka widłowego od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 14:06

Na magazynie z Oslo poszukiwane osoby do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla operatora wózka widłowego z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: operator wózka widłowego.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie rozładowywanie, załadowywanie oraz transportowanie towarów w obrębie magazynu;
  • pracownik będzie obsługiwał wózek widłowy, a także wykonywał codzienne prace magazynowe.

Wymagania:

  • samodyscyplina;
  • pełna samodzielność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • posiadanie doświadczenia;
  • posiadanie uprawnień do obsługiwania wózków widłowych;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • próbną norweską umowę na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • dokładne przeszkolenie oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się;
  • pomoc przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-z-j-angielskim-dla-operatora-wozka-widlowego-od-zaraz-na-magazynie-oslo/

ID ogłoszenia: 3735e8db4d4bf193

4 komentarze na “Norwegia praca bez języka na magazynie operator wózka widłowego od zaraz Oslo”

  1. Tomasz Majeryk na 21 kwietnia 2020 @ 16:12

    Jestem zainteresowany.Posiadam kwalifikacje oraz doswiadczenie.

  2. jestem zainteresowany, posiadam kwalifikacje, (UDT)

    • Witam jestem zainteresowany podjęcia pracy ,posiadam wszelkie uprawnienia na wszystkiego rodzaju wózki widłowe elektryczne spalinowe jak i również posiadam dokumentacje bhp , przeciwpożarowa ,oraz pierwszej pomocy z możliwością szkolenia i przeprowadzania kursów szkoleniowych 784126775

  3. operator wózka widłowego Oslo Jacek Witkowski na 12 maja 2020 @ 11:07

    Witam Jestem zainteresowany ofertą .Praktyka 20 Lat wózki boczne i czołowe.(UDT)