215 NOK brutto/h

Norwegia praca bez języka przy pakowaniu koszy prezentowych od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2023 21:07

Tymczasowe zatrudnienie w Bergen dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu koszy prezentowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 215 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • składanie oraz pakowanie koszy prezentowych na podstawie standardów jakościowych;
  • sprawdzanie jakości produktów oraz naklejanie etykiet;
  • współpraca z innymi osobami.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • płatne zakwaterowanie;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • elastyczne godziny pracy;
  • stałe wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Norwegii proszone są o wysłanie CV w języku angielskim lub norweskim na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/11/23

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-tymczasowa-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-koszy-prezentowych-w-bergen/

ID ogłoszenia: 7296571f2de9391e