od 189 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka sprzątanie po remontach od zaraz Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2023 22:46

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach. Zatrudnienie w Askim bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Askim.

Wynagrodzenie: od 189 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie po remontach budowlanych;
  • pracownik będzie usuwał plamy po materiałach budowlanych, a także będzie to usuwanie kurzu, kamienia z armatury oraz odkażanie i mycie powierzchni.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • pełna samodzielność;
  • solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/sprzatanie-po-remontach-dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-w-askim-2023/

ID ogłoszenia: 323649c4d081d298