do uzgodnienia

Norwegia praca dla fryzjerek w Stavanger z językiem angielskim

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2016 03:08

Salon fryzjerski z siedzibą w Stavanger poszukuje personelu – fryzjerek z minimum 2-letnim doświadczeniem. Aktualna oferta pracy w Norwegii ze znajomością angielskiego przy wykonywaniu profesjonalnych zabiegów na włosach klientów.

Poszukujemy fryzjerek do nowo otwartego salonu fryzjerskiego w Stavanger.

Obowiązki
– praca z dorosłymi i dziećmi (salon ma wydzieloną część dla dorosłych i dla dzieci)
– wykonywanie profesjonalnych zabiegów na włosach klientów
– strzyżenie, czesanie, modelowanie, koloryzacja, zabiegi poprawiające kondycję włosów

Oczekiwania:
– doświadczenie minimum 2 lata
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– wysoka kultura osobista, miła aparycja
– kreatywność, profesjonalizm
– samodzielność

Oferta:
Liczba miejsc: 2
Zakwaterowanie zapewnione
Wysokie zarobki – stawka procentowa – 30-40%
Legalna umowa na warunkach norweskich
Start: początek marca

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłane CV w angielskim wraz ze zdjęciem na adres ofertypracy.norwegia@gmail.com w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

ID ogłoszenia: 58456c47c2627473

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Oferty Pracy Norwegia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Oferty Pracy Norwegia »