198,20 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka jako pomoc kuchenna w Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 października 2023 03:31

Dla pomocy kuchennej aktualna od zaraz praca w Norwegii. Zatrudnienie w restauracji na terenie Drammen bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 198,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań porządkowych;
  • przygotowywanie składników;
  • obsługa różnych urządzeń kuchennych;
  • praca na zmywaku;
  • zadaniem będzie też wynoszenie odpadów;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • optymizm;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć podjęcia stałej pracy.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • darmowe wyżywienie w czasie pracy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • strój służbowy;
  • możliwość rozwoju;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • próbna norweską umowę o pracę z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

z zaznaczeniem odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-jako-pomoc-kuchenna-od-zaraz-bez-jezyka-w-restauracji-z-drammen/

ID ogłoszenia: 37365390f443f1a2

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka jako pomoc kuchenna w Drammen”

  1. Szukam pracy fizycznej