162,40 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez języka przy melioracji w Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2021 16:32

Propozycja rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii przy melioracji. Zatrudnienie w Drammen dla pracowników fizycznych bez języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy melioracji;
  • pracownik będzie zajmował się odmulanie, a także udrożnianiem, np. poprzez zbieranie odpadów, wykaszanie traw i oczyszczanie dna.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • punktualność;
  • wytrzymałość na warunki pracy;
  • energiczność;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • własna odzież do pracy (pracodawca zapewnia tylko jeden komplet).

Oferujemy:

  • strój służbowy dobrej jakości;
  • pracę od zaraz na pełny etat;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • obuwie;
  • zakwaterowanie w cenie 2500 NOK na mc od osoby;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę na czas określony.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Praca przy melioracji 2021 Drammen”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-przy-melioracji-bez-jezyka-2021-drammen/

ID ogłoszenia: 93960ddc7e545368