158 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka Fredrikstad sortownia paczek

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2018 22:51

Ciekawa oferta fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie we Fredrikstad od zaraz przy sortowaniu paczek z zakwaterowaniem bezpłatnym. Początkowo dostępna jest umowa na okres próbny.

Stanowisko: sortowacz – pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 158 NOK/h brutto.

Zakres obowiązków:

  • sortowanie paczek kurierskich;
  • rozładunek oraz załadunek samochodów ciężarowych;
  • spisywanie protokołów w razie zniszczenia którejś z przesyłek.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • zaangażowanie w powierzone zadania;
  • możliwość i chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • samodyscyplina;
  • dokładność.

Zapewniamy:

  • bezpłatną kwaterę;
  • dokładne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy;
  • możliwość pracy od zaraz;
  • norweską umowę o pracę na okres próbny;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych;
  • dla chętnych dostępne są nadgodziny.

Aplikacja:
Zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego pod adresem:

www.bit.do/rekrutacja2018

(proszę wybrać stanowisko „pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia. Nie kontaktujemy się w celu udzielenia odpowiedzi odmownej!

Aplikacje bez zawartej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych do celów rekrutacji nie będą brane pod uwagę.

Źródło:

ID ogłoszenia: 9095b8fec4090030

2 komentarze na “Od zaraz Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka Fredrikstad sortownia paczek”

  1. Jestem zainteresowany,proszę o kontakt.

  2. Witam proszę o kontakt email