156,80 NOK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie odzieży bez języka 2017 Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2017 01:07

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie dla kandydatów bez znajomości języka 2017. Zatrudnienie od zaraz w hurtowni z odzieżą z Fredrikstadu przy zbieraniu zamówień on-line.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 156,80 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na kompletowaniu zamówień klientów składanych on-line
  • zadaniem pracownika będzie przygotowanie produktów, zapakowanie ich oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami w czasie transportu
  • osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za aktualizowanie baz danych

Wymagania:

  • dobra kondycja i siła fizyczna
  • umiejętność szybkiej pracy
  • co najmniej rok doświadczenia jako magazynier
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • pomysłowość i zaradność
  • posługiwanie się językiem angielskim
  • energia i chęć do pracy

Oferujemy:

  • darmowy transport do Norwegii
  • szkolenia na stanowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • pracę w oparciu o norweską umowę
  • wynagrodzenie wypłacane w terminie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Pakowanie zamówień, Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad-2017/

ID ogłoszenia: 761587563ce85580

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii na magazynie odzieży bez języka 2017 Fredrikstad”

  1. Mieszkam w Bremen, jestem zainteresowana ta pracą.

  2. Przepraszam mieszkam w Bergen, jestem zainteresowana ta pracą.

  3. Jestem zainteresowana ofertą pracy.

  4. JAROSŁAW na 28 lutego 2017 @ 19:04

    Witam, jestem zainteresowany.