156,80 NOK/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 maja 2018 01:30

Aktualna opcja pracy w Norwegii na magazynie odzieżowym dla 2 osób bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe w hurtowni z Fredrikstadu przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 156,80 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała głównie na kompletowaniu zamówień, pakowaniu towarów oraz przygotowywaniu paczek do wysyłki
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zakładanie alarmów przeciwkradzieżowych
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • co najmniej roczne doświadczenie w podobnej pracy
  • samodyscyplina
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego i norweskiego na poziomie komunikatywnym
  • gotowość do pracy w nocy

Oferujemy:

  • wsparcie w konsultanta posługującego się językiem polskim
  • pomoc w sprawach formalnych
  • zapewnione zakwaterowanie
  • pracę w Norwegii na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zatrudnienie w systemie zmianowym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2018, należy zaznaczyć opcję “Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-z-odzieza-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 3655aff503976a13

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Fredrikstad”

  1. prosze o kontakt 606543071

  2. Witam,jestesm zainteresowani praca(dwie osoby) jestesmy slowni i pracowici