203 NOK brutto/h

Oferta pracy w Norwegii bez języka produkcja ozdób świątecznych od zaraz Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 października 2023 03:32

Do podjęcia aktualna od zaraz tymczasowa praca w Norwegii. Zatrudnienie w Drammen bez znajomości języka na produkcji ozdób świątecznych. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 203 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie manualnych prac przy produkcji bombek szklanych, które są ręcznie dekorowane;
  • zadaniem będzie lakierowanie, montowanie haczyków, sprawdzanie jakości oraz pakowanie.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • elastyczność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy manualnej;
  • zręczność manualna;
  • umiejętność dbania o szczegóły.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na czas określony – do świąt Bożego Narodzenia;
  • pełny etat;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc przy adaptacji w nowym miejscu pracy.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-produkcja-ozdob-swiatecznych-od-zaraz-bez-jezyka-drammen-2023/

ID ogłoszenia: 518653902441df54