220.00

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla hydraulika w okolicach Oslo 2018

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 czerwca 2018 00:49

Propozycja legalnej pracy w Norwegii na budowie 2018 dla hydraulika w okolicach Oslo od zaraz przy montażu instalacji hydraulicznych, CO i przeciwpożarowych.

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
W związku z pilnymi nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Hydraulik

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Oslo, Drammen, Kristiansand
Nr. ref.: Hydraulik 6/18

Obowiązki:
– montaż instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania i przeciwpożarowych
– instalacje domowe
– instalacje przemysłowe

Wymagania:
• doświadczenie w montowaniu instalacji hydraulicznych, centralnego ogrzewania i przeciwpożarowych
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność pracy samodzielnej
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego

Pracodawca norweski oferuje:
• długoterminowe kontrakty (pełen etat)
• atrakcyjne wynagrodzenie od 220 Nok/h zależne od doświadczenia
• pracę w stabilnej dużej firmie
• umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
• pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim oraz załączanie referencji pisemnych lub telefonicznych

rekrutacja@es-perfekt.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji”. *
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

www.es-perfekt.pl Telefony kontaktowe: 793 270 051; 793 270 227

* Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest ES-Perfekt, ul. Partyzancka 80/92 lok. 18, 95-200 Pabianice. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom ES-Perfekt) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ ES-Perfekt posiada zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane klientom ES-Perfekt – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do klientów ES-Perfekt drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w ES-Perfekt prosimy o kontakt pod adresem email: rekrutacja@es-perfekt.pl

ID ogłoszenia: 8245b16637b77cdc