do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 października 2016 04:03

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD przy rozładunku i załadunku. Oferta do podjęcia od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni z AGD
Miasto: Fredrikstad, Norwegia
Płaca: do uzgodnienia
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem
  • pomoc przy rozładunku i załadunku
  • sprawdzanie stanów magazynowych
  • aktualizowanie baz danych
  • przygotowywanie zamówień do wysłania – pakowanie, zabezpieczanie oraz adresowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pomoc przy przygotowaniu dokumentów oraz tłumaczeniach – koszt 300 NOK jednorazowo będzie odciągnięty z pierwszego wynagrodzenia
  • na miejscu zapewniona jest pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na pół roku
  • w cenie 5000 NOK miesięcznie możliwość zorganizowania zakwaterowania

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 51/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-na-magazynie-z-agd-bez-jezyka-fredrikstad-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 35057fd84076e309

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Norwegii bez języka na magazynie AGD od zaraz Fredrikstad”

  1. Łukasz Gurtatowski na 17 października 2016 @ 14:36

    Jestem zainteresowany oferta pracy mój nr 48648491