190 NOK/h brutto

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na budowie przy remontach bez języka Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 listopada 2017 00:39

Propozycja pracy w Norwegii na budowie przy regipsach. Od zaraz możliwe zatrudnienie w Tønsberg dla budowlańców bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach wnętrz.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Tønsberg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 190 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca przy zabudowie suchej
  • do zadań pracownika będzie należało montowanie płyt gipsowo-kartonowych, malowanie, szpachlowanie etc.

Wymagania:

  • posiadanie norweskiego numeru personalnego
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • doświadczenie poświadczone dokumentami
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie płatne w cenie 4500 NOK za miesiąc
  • pracę na warunkach obowiązujących w Norwegii
  • zatrudnienie możliwe na dłuższy okres

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

biuro@jobzone.pl

Możliwy jest także kontakt telefoniczny pod numerem: 609 461 000

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/monter-regipsow-praca-w-norwegii-przy-wykonczeniach-w-budownictwie-tonsberg/

ID ogłoszenia: 9225a1470634938c