208,30 NOK brutto/h

Praca Norwegia bez znajomości języka magazyn zabawek od zaraz w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2024 21:07
  • Wygasa: 2 dni, 23 godzin

Na magazynie hurtowni zabawek potrzebni od zaraz Polacy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2024 w Stavanger dla magazynierów bez znajomości języka. Zakwaterowanie organizował będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 208,30 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień na hurtowni zabawek za pomocą skanera ręcznego;
  • pakowanie zamówień;
  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw;
  • sprawdzanie zgodności towarów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie różnych zadań zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zaangażowane, sumienne i dokładne wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności;
  • zdolność do pracy pod presją i w wymagającym środowisku;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość podpisania stałej umowy dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • świadczenia socjalne;
  • płatny urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-hurtownia-stavanger/

ID ogłoszenia: 992659c0385b955c