206,80 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka dla par pakowanie sera od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 stycznia 2024 00:48

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par. Zatrudnienie w Stavanger bez znajomości języka przy pakowaniu sera. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 206,80 NOK brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie krojonego sera przy linii produkcyjnej;
  • przygotowywanie opakowań oraz etykiet;
  • wkładanie serów do opakowań zgodnie z wytycznymi;
  • kontrolowanie jakości;
  • naklejanie etykiet na opakowania;
  • pakowanie gotowych produktów do transportu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • komunikatywność;
  • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku;
  • chęć pracy w systemie zmianowym i w elastycznych godzinach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3200 NOK na mc od osoby albo 5000 NOK na mc od pary;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-norwegia-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-stavanger/

ID ogłoszenia: 566581b3d5ccb94