166-178 NOK brutto/h

Praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin od zaraz Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2020 19:39

Przy linii produkcyjnej potrzebni od zaraz pakowacze do pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Sarpsborg przy pakowaniu wędlin z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sarpsborg.

Wynagrodzenie: 166 – 178 NOK brutto na godz. w zależności od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie: ręczne układanie wędlin krojonych na plastikowe tacki, a także przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie linii oraz maszyn.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • sprawność manualna, szybkość;
  • zaletą będzie znajomość zasad BHP oraz HACCP do pracy z żywnością;
  • bez języka norweskiego, ale z językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę z pełnym ubezpieczenie, dostępem do świadczeń socjalnych oraz składkami;
  • pomoc podczas relokacji;
  • wsparcie administracyjne i kadrowe, a także pomoc w zorganizowaniu transportu do Norwegii;
  • płatny urlop;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 6000 NOK od pary albo 4000 NOK od osoby na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia możliwe są poprzez formularz na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2020″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedliny-w-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 6555fc5204f8c918