145 Nok za godz. brutto

Praca w Norwegii na magazynie z językiem angielski przy zbieraniu zamówień Vestfold

  • Miasto lub region: Vestfold
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 stycznia 2015 04:15

Magazyn z Vestfold szuka 15 osób ze znajomością języka angielskiego do pracy w Norwegii od marca 2015. Oferta dla Polaków na magazynie przy pakowaniu i zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od marca br. do września 2015.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, region Vestfold
Wynagrodzenie: 145 Nok za godz. brutto
Ilość stanowisk: 15

Zadania:
– praca na magazynie z meblami i elementami ogrodowymi
– zajmowanie się komisjonowaniem
– porządkowanie działów magazynowych
– pakowanie produktów
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– transport wewnętrzny
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na magazynie

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu w marcu
– możliwość pozostania za granicą na 6 miesięcy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– umiejętność obsługiwania wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień
– doświadczenie jest tutaj niezbędne
– odpowiedzialność, punktualność, samodyscyplina, zaangażowanie
– kandydaci bez nałogów
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i ruchowe
– założenie konta bankowego
– stawienie się w Szczecinie w celu odbycia rozmowy rekrutacyjnej (1, 17 luty do wyboru)

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– w tygodniu zapewniamy 37,5 godzin pracy
– zakwaterowanie dodatkowo płatne
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– pomoc w sprawach administracyjnych
– legalną pracę od marca
– zatrudnienie na 6 miesięcy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@eucbr.pl w tytule proszę wpisać: imię i nazwisko magazynier.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-magazynie-bez-znajomosci-jezyka-norweskiego-od-marca-2015/

ID ogłoszenia: 8854b47cce47f35