od 205 NOK brutto/h

Praca w Norwegii od zaraz sprzątanie domów i mieszkań z angielskim Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 września 2023 21:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana samodzielnie o charakterze fizycznym;
  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • możliwe jest również sprzątanie garaży, strychów, prasowanie oraz mycie okien itp., co jest lepiej płatne.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód, aby dojeżdżać do pracy;
  • do0kładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie dla osób, które będą wyrabiały minimum 150 godz. na mc;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:

domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-sprzatanie-mieszkan-stavanger/

ID ogłoszenia: 80465017a2b860a8