do uzgodnienia

Praca w Norwegii od zaraz z językiem angielskim przy sprzątaniu biur i domów Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 00:11

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur i domów klientów. Ogłoszenie ze Stavanger z językiem angielskim dla sprzątaczy-sprzątaczek. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • fizyczna praca, która polega na sprzątaniu powierzchni biurowych oraz prywatnych domów.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do szybkiego przyzwyczajenie się do nowych warunków pracy oraz mieszkaniowych;
  • nie jest wymagany j. norweski, ale konieczna jest znajomość j. angielskiego;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i uczciwe wypełnianie swoich zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowy dojazd do pracy w Norwegii;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • wsparcie na miejscu przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • legalne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Aplikacje można wysyłać poprzez stronę: http://www.dobra.no/oferta-3/

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-sprzataniu-biur-i-domow-stavanger-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 445dc2eaa5efef7

1 odpowiedź na “Praca w Norwegii od zaraz z językiem angielskim przy sprzątaniu biur i domów Stavanger”

  1. jestem zainteresowana