193 NOK brutto/h

Przy pakowaniu kosmetyków bez języka Norwegia praca od zaraz Sandefjord 2022

  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2022 18:55

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie w fabryce z Sandefjord bez języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 193 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • zadaniem będzie pakowanie gotowych produktów oraz kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienność;
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
  • dokładność;
  • samodyscyplina;
  • energiczność;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • norweska umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • świadczenia socjalne;
  • szkolenie pracownicze;
  • stałe zatrudnienie.

Aplikacja:

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres e-mail:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk01/11/022

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-sandefjord/

ID ogłoszenia: 850636a8a76476ab