155 NOK brutto/h

Sprzątanie mieszkań z językiem angielskim dam pracę w Norwegii od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 listopada 2020 16:34

Zatrudnienie w Stavanger dla sprzątaczek ze znajomoscią języka angielskiego. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym, która wykonywana jest samodzielnie;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów oraz mieszkań prywatnych, np. mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie łazienki, ścieranie kurzu itp.;
  • możliwe będzie wykonywanie również innych prac, które są lepiej płatne, np. sprzątanie garaży, piwnic, a także mycie okien oraz prasowanie.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • zmotywowanie;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • bez j. norweskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • samodyscyplina;
  • drobiazgowość;
  • mile widziane osoby bez uzależnienia od papierosów.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw organizacyjnych, które związane są z wyjazdem do Norwegii;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • dokładne przeszkolenie w języku polskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/z-jezykiem-angielskim-od-zaraz-norwegia-praca-przy-sprzataniu-mieszkan-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 6595fad398f530f5