do uzgodnienia

Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka przy recyklingu Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 września 2019 01:53

Możliwość rozpoczęcia od zaraz fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bergen przy recyklingu, sortowaniu odpadów z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sortowanie odpadów suchych, które są już wstępnie przesortowane;
  • szybkie tempo pracy, która wykonywana jest przy taśmie.

Wymagania:

  • zręczność i zwinność;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sumienność;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość pracownia w godzinach nadliczbowych;
  • doskonała organizacja;
  • solidne i odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • wytrzymałość.

Oferujemy:

  • strój służbowy;
  • szkolenie pracownicze najpierw z BHP, systemu pracy oraz sposobów;
  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora;
  • możliwość rozwijania się i podjęcia stałej pracy;
  • szkolenie w j. polskim;
  • nadgodziny, które są dodatkowo płatne;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/09/19 należy przesłać na adres:

Arbeid-Nyheter@consultant.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-fizyczna-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-recyklingu-bergen/

ID ogłoszenia: 6125d8529bbb2b28

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Norwegii od zaraz bez znajomości języka przy recyklingu Bergen”

  1. Panstwa oferta pracy jest aktualna