od 205 NOK brutto/h

Norwegia praca z j. angielskim sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 października 2023 18:31

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 205 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pełna samodzielność;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • obowiązkiem będzie też lepiej płatne sprzątanie garaży, strychów, prasowanie oraz mycie okien itp. – po wcześniejszym ustaleniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód, aby dojeżdżać;
  • dokładne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie dla osób, które wyrabiają min. 150 godz. na miesiąc;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/z-jezykiem-angielskim-praca-norwegia-od-zaraz-sprzatanie-domow-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 475652d5c58e1039