215 NOK brutto/h

Norwegia praca bez języka przy sprzątaniu domów i mieszkań od zaraz w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lutego 2024 23:33
  • Wygasa: 34 dni, 19 godzin

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie 2024 w Stavanger bez znajomości języka przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 215 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca samodzielna o charakterze fizycznym;
  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych;
  • zadaniem może być również lepiej płatne sprzątanie garaży, strychów, prasowanie oraz mycie okien itp. po wcześniejszym ustaleniu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • własny samochód, aby dojeżdżać do pracy;
  • dokładność;
  • brak uzależnień;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie dla osób, które pracują minimum 150 godzin na mc;
  • elastyczne godziny pracy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • norweską umowę o pracę;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dużą liczbę godzin pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

domanskajustyna82@gazeta.pl

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-sprzatanie-domow-w-stavanger-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 72965c4b73493a83