166/h NOK

Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu biur bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2018 14:15

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie na terenie Oslo bez znajomości języka norweskiego. Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: sprzątacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 166 NOK/h brutto.

Początek: od zaraz.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie zajmowała się sprzątaniem i utrzymaniem porządku na terenie biura – w pomieszczeniach socjalnych, gabinetach, salach konferencyjnych, toaletach, open space itp.

Wymagania:

  • sprawność i szybkość;
  • uczciwość;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zdolność do działania w grupie;
  • chęć nauki języka norweskiego;
  • komunikatywny język angielski;
  • samodzielność w działaniu;
  • przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • początkowo umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
  • strój służbowy;
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia;
  • wprowadzenie w obowiązki;
  • wszelkie środki potrzebne do pracy;
  • zakwaterowanie płatne 4500 NOK miesięcznie;
  • bardzo dobre zarobki.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń pod adres e-mail:

soknadansatte@fastem.com z dopiskiem w temacie: “Sprzątanie biur, Oslo. Imię i nazwisko.”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-przy-sprzataniu-biur-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-w-oslo/

ID ogłoszenia: 5675bd998a2223f2